Studio mebli kuchennych

 


Kuchnie nowoczesne, klasyczne i ekskluzywne,

szafy, garderoby oraz projektowanie,

usługi remontowe.

Kuchnie na wymiar

Jesteśmy jednym z producentów specjalizujących się w produkcji profesjonalnych i ekskluzywnych mebli kuchennych na wymiar w województwie kujawsko - pomorskim.

 

Dzięki udanym i sprawdzonym pomysłom konstrukcyjnym oraz bogatemu wzornictwu codziennie zdobywamy nowych zadowolonych Klientów, którzy wybierają spośród ponad 20 układów kuchennych o nowoczesnym lub klasycznym wzornictwie swoje wymarzone kuchnie i cieszą się spokojem dwuletniej gwarancji, większość jednak kuchni jest robiona wg projektów specjalnie przygotowanych dla danego Klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Do produkcji korpusów szafek wykorzystujemy w odróżnieniu od firm konkurencyjnych płyty laminowane o grubości 18 mm. natomiast fronty m.in. ze szkła, płyty wiórowej laminowanej lub fornirowanej, płyty MDF foliowanej oraz litego drewna, które mogą przybrać jeden z ponad 50 kolorów. Ponieważ wszystkie elementy (poza okuciami i dodatkami) produkujemy sami, możemy spełnić każde życzenie Klienta w zakresie wymiarów mebli.

 

Nasze kuchnie "uzbrajamy" w niezawodne systemy i akcesoria kuchenne firmy Blum lub Hettich oraz Rejs.
Kuchnia to wyjątkowe miejsce - nie tylko dlatego, że spędza się w nim tyle czasu ale i dlatego, a może przede wszystkim, że jest to "serce" każdego domu.

 

Naszym celem jest tworzenie takich kuchni, w których każdy będzie chciał przebywać, które będą funkcjonalne a nie tylko ładne oraz przetrwają długie lata w dobrej formie.